top of page
LOGO.png

ARİFOĞLU İNŞAAT ŞTİ. LTD.

1986 yılında İnşaat Mühendisleri Ahmet Arifoğlu ve Mustafa Lord tarafından kurulan LORD İNŞAAT Ltd.'den doğan ARİFOĞLU İNŞAAT şti ltd. 2015 yılında İnşaat Yüksek Mühendisi Ahmet Arifoğlu ve İnşaat Yüksek Mühendisi Nevzat Arifoğlu (baba-oğul) tarafından kurulmuştur.

Doğruluk, dürüstlük, işi zamanında bitirme ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan LORD İnşaat Ltd. 41 yıllık tecrübeye sahip İnşaat Yüksek Mühendisi Ahmet Arifoğlu ve İnşaat Yüksek Mühendisi olan oğlu Nevzat Arifoğlu (tecrübe + genç ve dinamik nesil) ile 2015 yılında kurdukları Arifoğlu İnşaat Şti Ltd.

İlk etapta satış yöntemi ile ilk olarak Arifoğlu 3 ve Arifoğlu 4 Apartmanları yapıldı. . Daha sonra Arifoğlu 5-6, Arifoğlu 7-8 ve Arifoğlu 9 Apartmanları yapıldı. Daha sonra Hamitköy Villaları projesi, ardından Taşkent villaları projesi tamamlandı. Şimdi ise Tatlısu bölgesinde Ceratonia Homes projesi ile devam ediyor.

Misyonumuz

Gerçekleştirdiği tüm projelerde bulunduğu bölgeye değer katan, kaliteli ürünler üreten, modern ve estetik yaşam alanları yaratan, - Müşteri beklentilerine uygun projeler üretme ve satış sonrası memnuniyet ilkesi ile hizmet verme misyonu ile geleceğe uyumlu kaliteli yaşam alanları üretmek için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Geçmişten bugüne koyduğu hedefler doğrultusunda güvenle ve özveriyle ilerleyen ARİFOĞLU İNŞAAT, - Müşteri odaklı yaklaşımı ile inşaat sektöründe zirveyi hedefleyerek, tüm yenilikleri takip ederek, bugünün olduğu kadar geleceğin ihtiyaçlarına da uygun projeler üreterek modern bir yaşam tarzı oluşturmak, - Toplum için güvenli ve çağdaş yaşam ortamlarının oluşturulmasına ve yaşam kalitesinin yükseltilmesine katkıda bulunmak.

bottom of page